content start

За чисте довкілля


В рамках проведення акції “За чисте довкілля”, за ініціативи викладачки біології, Волянської Ю.Я. та викладачки фізичної культури Білик Т.В., 16 квітня 2024р., відбулося озеленення клумб біля нашого навчального закладу.


Ця акція не лише допомогла нам зробити наше навчальне середовище кращим та привабливішим, але й надихнула на заходи з охорони довкілля та екологічного порядку. Ми віримо, що кожен внесок, який ми робимо, має величезне значення. Разом ми змінимо світ навколо нас на краще.


Дякуємо всім, хто долучився до цієї ініціативи, а також тим, хто підтримує наші зусилля у збереженні природи. Нехай наш приклад надихне інших брати активну участь у створенні зеленого та екологічного світу!


💚🌍 #ЧистеДовкілля #Екологія #ЗаЗеленішеМайбутнє #ВПУ24

content end