EU4Skills

До уваги зацікавлених сторін!

Якщо у Вас є необхідність подати звернення чи скаргу щодо реалізації субпроєкту Українського фонду соціальних інвестицій з модернізації  Вищого професійного училища № 24 м.Заставна Чернівецької області шляхом закупівлі техніки та обладнання, просимо звертатись до відповідальної особи від закладу – Крупей Олексій Мирословивич, телефон  +380661945984, електронна адреса  vpun24@gmail.com.

За потреби Ви можете звернутись до відповідальної особи за отримання та розгляд скарг від Українського фонду соціальних інвестиційза телефоном:+38 (044) 356- 65-50 або електронною поштою office@usif.ua, або надіслати звернення/скаргу за посиланням: https://usif.ua/.

Обговорення Плану екологічного та соціального менеджменту та Плану взаємодії із зацікавленими сторонами Проєкту

У рамках впровадження субпроєктуз модернізації Вищого професійного училища № 24 м.Заставна Чернівецької області  шляхом закупівлі техніки та обладнання,запрошуємо усі зацікавлені сторони висловити свої пропозиції стосовно Плану екологічного та соціального менеджменту та Плану взаємодії із зацікавленими сторонами Проєкту.

Коментарі та пропозиції щодо розміщених документів прохання надсилати на електронну пошту t.shcherbynina@usif.ua

18 серпня Вище професійне училище № 24 м. Заставна Чернівецької області, Український Фонд соціальних інвестицій та Чернівецька обласна державна адміністрація підписали меморандуми задля модернізації інфраструктури в закладі освіти. Співпраця відбуватиметься в межах проєкту «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні», який є компонентом масштабної Програми ЄС «EU4Skills: кращі навички для сучасної України».

Відповідно з підписаним документом у закладі планується закупівля сільськогосподарської техніки та обладнання на суму 800 тис. євро для навчання студентів за професіями: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва», «Рихтувальник кузовів», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» та «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування».

«Якість підготовки кваліфікованих робітників залежить від матеріально-технічного забезпечення закладу професійно-технічної освіти. Тому Уряд України дбає про оновлення обладнання у таких закладах і сприяє залученню інвестицій для цих цілей. Ми підтримуємо реалізацію різних ініціатив, зокрема міжнародних, що сприяють розбудові інфраструктури у закладах освіти», ― зазначив заступник Міністерство освіти і науки України Ігор Гарбарук.

«Питанню реформування професійно-технічної освіти наразі надається вкрай важливе значення. Модернізація цієї галузі дасть додаткові інструменти для якісної підготовки фахівців та виведе її на зовсім інший рівень уваги в суспільстві. Щиро дякуємо європейським партнерам, що допомагають нам модернізувати систему професійної освіти! Цей рік став хорошим стартом, який задав темп реформі, але попереду ще багато роботи. Впевнений, що за таких умов на Буковині точно вистачить кваліфікованих робітників», ― додав Сергій Осачук, голова Чернівецької обласної державної адміністрації.

“Дякую за чудовий шанс, наданий нашому закладу. Тепер ми матимемо змогу оновити технічну базу, а цим самим вдосконалити підготовку робітників аграрного сектору”, ― висловився директор ВПУ № 24 м.Заставна Віктор Томак

Проєкт фінансується Європейським Союзом та реалізується Німецьким державним банком розвитку KfW.

Онлайн захід «EU4Skills для регіонів: огляд та наступні кроки» 1 березня 2021 року.