Томак Віктор Олексійович

Директор

Блог

Блог 2

тел: +380994960080

КОВАЛЬНИЦЬКИЙ ПЕТРО МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник директора з навчально-виробничої роботи

тел: +38095-565-79-42

М’ЯКОТА МАРІЯ ВАСИЛІВНА

Заступник директора з виховної роботи

тел: +380661359621

Пшегодська Лілія Михайлівна

Методист Блог

тел: +380958939260

Томко Василь Васильович

Керівник з фізичного виховання

тел: +380995452938

Лахман Микола Васильович

Старший майстер

тел: 0991537978

Михайлюк Марія Михайлівна

Практичний психолог

тел: +380952158521

Крупей Софія Миколаївна

Головний бухгалтер

тел: 0990668031

Купровська Анна Василівна

майстр виробничого навчання групи №6

тел: +380668779842

Білик Тетяна Василівна

Викладач фізичного виховання

тел: 0958102897

Альохін Віктор Северинович

Викладач спецдисциплін

тел: 0666272221

Боднарюк Іванна Ігорівна

Викладач спецдисциплін

тел: 0997773793

Василик Марина Степанівна

Викладач української мови та літератури

тел: 0506728649

Волянська Юлія Ярославівна

Викладач географії

тел: 0994751855

Громко Юрій Петрович

Викладач спецдисциплін

тел: 0952156175

Понич Віра Василівна

Викладач німецької мови

тел: 0664408346

Звізда Василь Васильович

Вихователь, спеціаліст ЦК

тел: 0966844717

Кольба Йосип Васильович

Викладач спецпридметів

тел: 0989879568

Коршівська Ганна Іванівна

Майстер виробничого навчання

тел: 0509182403

Королик Павло Васильович

Майстер виробничого навчання

тел: 0976913567

Крупей Олексій Мирославович

Викладач «Захист України»

тел: 0661945984

Мартинчук Дмитро Дмитрович

Викладач спецдисциплін

тел: 0981039262 0662417324

Магалевич Галина Михайлівна

Викладач української мови та літератури

тел: 0952158517

Михайлюк Василь Васильович

Викладач охорона праці

тел: 0955115120

Перепелюк Ольга Іванівна

Викладач математики

тел: 0680955964

Помпуш Галина Василівна

Майстер виробничого навчання

тел: 0954515575

Сябров Михайло Васильович

Викладач інформатики та інформаційниї технологій

тел: 0954857855

Чокан Лариса Михайлівна

Викладач біології та хімії

тел: 0950324355

Янчик Наталія Дмитрівна

Майстер виробничого навчання

тел: 0997261665

Заболотний Віктор Іванович

Майстер виробнис=чого навчання

тел: 0668072068

Князь Ніна Василівна

Майстер виробничого навчання

тел: 0951123949

Марусик Василь Іванович

Майстер виробничого навчання

тел: 0954847981

Якимик Василь Васильович

Викладач інформатики та фізики

тел: 0506081173

Лашта Віктор Євгенович

Майстер виробничого навчання

тел: 0953296820 0960895969

Пазюк Василь Степанович

Майстер водіння автомобілем

тел: 0997325212

Козилюк Євген Євгенович

Майстер водіння автомобілем

тел:

Попов Микола Ігорович

Майстер виробничого навчання групи №37

тел: 0661036706

Андрусик Богдан Йосипович

Майстер виробничого навчання

тел: 0958090118 0962293118

Гринчук Марія Іванівна

Бібліотекар

тел: 0681499354

Малиш Ярослав Іванович

Майстер виробничого навчання

тел: 0991705075

Семенюк Іван Михайлович

Майстер виробничого навчання

тел: 0992365495

Кортко Михайло Степанович

Майстер виробничого навчання

тел: 0675969798

Джавала Юлія Василівна

майстер виробничого навчання

тел: 0665280188

Барабаш Мирослава Ярославівна

Викладач історії

тел: 0997579238

Дата оприлюднення Найменування посади та структурного підрозділу Ми пропонуємо Файли Контакти відповідальної особи
02.02.2022

Майстер виробничого навчання водінню автомобіля

Посадовий оклад та інші надбавки, доплати та премії – відповідно до чинного законодавства.

детальні умови

Інспектор по кадрах 0992318429

 

02.02.2022

Майстер виробничого навчання

Посадовий оклад та інші надбавки, доплати та премії – відповідно до чинного законодавства.

детальні умови

Інспектор по кадрах 0992318429