Сьогодні, 13 листопада, директор училища Марина Василик взяла участь у Форумі «Сім’я в центрі громади: реальний шлях розвитку соціальних послуг та сімейних форм виховання» 👨👩👧👦✨
Метою заходу було обговорення актуального стану та пріоритетних напрямів розвитку системи соціальних послуг і сімейних форм виховання у Чернівецькій області 🗣️📌
Це була цікава та змістовна зустріч, що об’єднала всіх, хто працює задля створення безпечного та сприятливого середовища для кожної дитини 🤝👶💛💙










