17-21 лютого 2025 року у Вищому професійному училищі №24 м. Заставна викладачами української мови та літератури 📚 Василик М.С. та Магалевич Г.М. в режимі онлайн було проведено заходи з нагоди відзначення Дня рідної мови 📝🇺🇦.
📅 17 лютого – майстер-клас для педпрацівників на тему: “Культура мови педагога – зразок для наслідування”.
🎯 18 лютого – вікторина “Культура мовлення у моїй професії”.
🕵️♂️ 19 лютого – квест “Я знаю рідну мову”.
🧠 20 лютого – лінгвістична гра “Як ми говоримо”.
✍️ 21 лютого – написання есе “Мова – ДНК нації”.
У заходах взяли участь здобувачі освіти І-ІІІ курсів та педагогічні працівники 👩🏫👨🎓.
Відзначення Дня рідної мови – це нагадування про важливість збереження національної ідентичності через слово 💙💛.




