Лютий, мимоволі в житті кожного українця, став місяцем, сповненим тривожних і пам’ятних дат. 🕯️ Цьогоріч також у ВПУ №24 м. Заставна відбулося вшанування пам’яті загиблих воїнів-афганців (випускників училища) та Героїв Небесної Сотні – людей, які віддали свої життя за свободу, гідність і майбутнє України. 🇺🇦
Вони стали символом нескореності, відваги та прагнення до миру і справедливості на Землі. ✊💙💛 Ніщо не минає безслідно. Їхній подвиг назавжди закарбований у трагічних сторінках історії українського народу. 😞
На превеликий жаль, боротьба за правду, мир і незалежність триває і досі… Віра вселяє впевненість і надію, що й у нашій країні закінчиться війна. 🙏🕊️
Вічна слава тим, хто віддав своє життя за краще майбутнє! 🕯️ Світла їм пам’ять… 💐

