22 квітня на базі Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ відбулася обласне секційне засідання викладачів та майстрів виробничого навчання ресторанного профілю ПО Чернівецької області.
Тема семінару -практикум:
«Практико-орієнтоване навчання та сучасні виробничі технології у формуванні професійних компетентностей майбутніх спеціалістів ресторанного господарства».
✨ У межах заходу виступили з ключовими меседжами:
Світлана МИКИТЮК, директор НМЦ ПТО, яка наголосила на важливості синергії між освітою та сучасним ринком праці.
Маргарита БОЙКО, доктор економічних наук (ДТЕУ), з баченням стратегічної взаємодії між закладами професійної та вищої освіти.
Микола КИРИЛЮК, директор ЧВКУ ДТЕУ, який представив досвід формування успішної іміджевої політики закладу.
🌟 Від нашого закладу на обласному засіданні:
Юлія ВОЛЯНСЬКА, Михайло СЯБРОВ, Лариса ЧОКАН.
Спікерами заходу були викладачі загальноосвітніх дисциплін, які поділилися практичним застосуванням з предмету фізика, біологія та хімія у професійній підготовці студентів
Дякуємо організаторам за високий рівень проведення заходу.
#ПТО #ПрофесійнаОсвіта #Чернівці #Освіта #РестораннийБізнес #ПрофесійнийРозвиток #СемінарПрактикум #Викладачі #МайстриВН #ДТЕУ #Співпраця #Компетентності #ОсвітніІнновації #ПрактикоОрієнтованеНавчання #ВПУ24






