Сьогодні, 21 лютого 2026 року, відзначаємо День рідної мови 🇺🇦📖. З цієї нагоди здобувачі освіти нашого навчального закладу взяли участь у написанні онлайн-диктанту на тему: «Рідна мова».
Захід проведено з метою популяризації української мови, мотивування до її вивчення та застосування в усіх сферах суспільного життя, адже мова — це бронежилет держави, її зброя, її кордон 💙💛.
Здобувачі освіти практикували та вдосконалювали свої граматичні навички, поглибили знання про рідну мову ✍️📚.

