В рамках щорічної інформаційно-просвітницької кампанії “16 днів проти насильства” 🧡 з метою обізнаності здобувачів освіти та педагогів щодо запобігання усіх форм насильства психологиня Тетяна Масло зустрілася з аудиторією 👥 і обговорила тему: “Мій вибір – життя без насильства” 💛.
Головними питаннями були: ключові правила безпеки 🛡️ та корисні поради 📝, як розпізнати та запобігти проявам насильства.
Здобувачі виконали цікаву вправу “Кулак” ✊ і для себе зробили висновки, що фізичну силу можна замінити розмовою 🗣️, домовленнями 🤝 у конфліктних ситуаціях.
Щоб запобігти насильству, треба вміти управляти емоціями 😌, мати упевненість у собі 💪, бути прихильним до людей 💗, виробляти здатність до дружби 🤗, проявляти емпатію 💞, вміти долати конфлікти 🔄.


