🖤 20 листопада в читальному залі бібліотеки ВПУ №24 м .Заставна із здобувачами освіти проведено Годину спілкування на тему:”Драма епохи, трагедія людства”.
Щорічно в ці дні відзначається День пам’яті жертв Голодоморів. Багато було мовлення спогадів про трагедії 1921–1922, 1932–1933 та 1946–1947 років, які стали наслідком злочинної політики тоталітарного московського режиму. З трепетом в душі слухали учасники зібрання цю страшну історію творення державності.
Представлена добірка архівних матеріалів, прозових та поетичних творів, опублікованих спогадів очевидців, видання яких присвячене геноциду українського народу, слугувало свідченням та викриттю тотальної політики знищення людського життя…
Страшно, але ця історія продовжується й до нині, правда уже в новому, не менш страшному амплуа.
В суботу, уже традиційно, працівники та здобувачі освіти училища, як і щорічно, долучаться до заходу пам’яті: молебені та покладання квітів і свічок до пам’ятного Хреста невинно убієнних українців, замучених голодом та репресованих, всіх тих, хто віддав своє життя за мирне і щасливе сьогодення.
В ході проведення Години спілкування, було ще акцентовано увагу на тому, що всі свідомі люди світу, кому не байдуже, в такий пам’ятний день згадують страчених голодомором. Досягнуто домовленості, про те, що де б не були о 16:00 в суботу 22 листопада варто всім приєднатися подумки чи наяву до цієї молитви, загальнонаціональної Хвилини мовчання та Всеукраїнської акції «Запали свічку», аби вшанувати, щоб згадати, і в час такий проявити свою Гідність, бо саме через наше розуміння ми формуємося , як особистості, і такі вчинки творять нас Людьми.
22.11.2025
День пам’яті жертв Голодоморів.



