Сьогодні, 28.10.2025 викладачка української мови та літератури Марина Василик провела цікаву вікторину з української мови між здобувачами освіти 11 та 3 груп.
📚 Метою заходу було поглиблення знань з української мови, розвиток мовленнєвої культури та підвищення інтересу до вивчення рідного слова ❤️.
Учасники вікторини активно брали участь у конкурсах, демонструючи ерудицію 🧠, кмітливість 🤓 та творчий підхід 🎨 до виконання завдань.
💙💛 Дякуємо всім учасникам за любов до українського слова! 🇺🇦✨
29.10.2025
Вікторина з української мови



