В рамках тижня протидії булінгу 🚫 у приміщенні бібліотеки 📚 гуртожитку ВПУ №24 проведена бесіда 🗣️ на тему: “Що я думаю про булінг” з наступним анкетуванням 📝. Активну участь у проведенні анкетування взяли здобувачки освіти 👩🎓, які проживають на 4-му поверсі гуртожитку закладу освіти 🏢. Під час спілкування 💬 вони були активними, висловлювали власні думки 💡 щодо булінгу, засуджували прояви насилля ❌ у підлітковому середовищі 👥.
В процесі спілкування учасники бесіди 👫 висловлювалися про “гледінг” 🌸 – протилежність булінгу, а саме доброзичливе ставлення 💞 до всіх учасників освітнього процесу 🎓, а також поза ним 🌍.
Дівчатка 👧 розв’язували ситуаційні задачі 🧩, а також провели тест-гру 🎲: “Розпізнай і зупини” ✋.
Працюємо разом 🤝 – працюємо для перемоги 💙💛!


