Сьогодні у ВПУ № 24 м.Заставна відбулася знакова подія — випуск здобувачів освіти 2025 року!
Цей день — це не просто свято. Він став символом завершення важливого етапу навчання, виробничої практики, особистого становлення, початку нового дорослого життя.
Щиро вітаємо наших випускників із важливими досягненнями — отриманням атестатів про повну загальну середню освіту та дипломів кваліфікованого робітника!
А поряд з цим – ще вручено відзнаки для найкращих юнаків та дівчат: Почесні Грамоти та Подяки. Відбулося й вшанування батьків за виховання юнаків та дівчат,сприяння в навчально- виховній роботі.📜🛠️
Хвилиною мовчання вшановано пам’ять загиблих Героїв, а до Стіни пам’яті в навчальному корпусі покладено лампадки та квіти, в знак шани полеглих в цій страшній війні випускників училища.
Ювілярів щиро вітали в.о. директора училища Василик М.С., класні керівники, майстри виробничого навчання. Скакун Анна, від імені Президії УС висловила щиру вдячність педагогічному колективу, всім працівникам училища за роки навчання, батьківську турботу, допомогу, поради й переживання.
Багато було ще сказано слів, та саме головне щоб побажання здійснилися, – то ж сподіваємося, що так буде.
Бажаємо всім віри в себе, миру, добра, сміливості до змін, наполегливості у праці та здійснення найсміливіших мрій.
Ви — наша гордість, наше майбутнє! Будьте завжди здорові, успішні, креативні…
Хай щастить на кожному кроці! 💙💛















