11.06.2025 року практичною психологинею Марією Михайлюк було проведено тренінгове заняття з педагогами на тему: “Професійне здоров’я як основа особистісного і професійного зростання”. Метою тренінгу було зосередити увагу викладачів на власному психоемоційному стані та вчитися керувати ним. Спочатку, завдяки діагностичній методиці, учасники змогли визначити свій поточний емоційний стан, завдяки релаксації вчилися шукати внутрішні ресурси для опанування власних важких емоцій (злості, гніву, люті, страху, тривоги) як реакцій на професійні стреси. Інформаційне повідомлення про психосоматику (зв’язок тіла та психіки) дало можливість зрозуміти про відповідальність кожного з нас за власне фізичне та психічне здоров’я.
11.06.2025
Професійне здоров’я як основа особистісного і професійного зростання






