30 квітня 2025 року в.о. директора нашого закладу Василик Марина Степанівна та викладачка математики Перепелюк Ольга Іванівна взяли участь в обласному Форумі технологій «PROстір: освіта майбутнього», який відбувся в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини».
Захід був присвячений обговоренню підходів до облаштування освітніх просторів, лабораторій та майстерень до нового навчального року. Форум зібрав представників органів влади, керівників освітніх установ, а також вчителів фізики, математики та інформатики, для яких було організовано тематичні майстер-класи: «Робототехніка + ШІ», «Фізика – математика», «FPV-пілотування» та інші.
Участь у таких заходах — це крок до створення сучасного та інноваційного освітнього середовища для наших здобувачів освіти.




