30 квітня у бібліотеці ВПУ №24 для здобувачів освіти була організована лекція на тему: “Здоровим бути модно, стильно і красиво”, яку провела соціальний педагог Микитей Галина Іванівна. Слухачі жваво обговорювали питання здорового способу життя, дотримання його основних складників під час навчання в закладі професійно-технічної освіти. Особливу увагу звернули на відмову від шкідливих звичок, заняття спортом, дотримання режиму дня.
Бути здоровим запрограмовано нашою природою.
01.05.2025
Здоровим бути модно, стильно і красиво


