25 квітня 2025 року вихователь гуртожитку Мулек М.В. провела годину спілкування на тему: “Дива природи” 🌿.
Мета заходу — розширювати знання здобувачів про різноманітність природи 🌎; розвивати образну пам’ять 🧠, кмітливість 🤓, логічне мислення 🔍, спостережливість 👀, вміння узагальнювати 🧩; виховувати любов ❤️ та бережливе ставлення до природи 🌸, почуття відповідальності за майбутнє нашої планети 🌍.
Для проведення години спілкування здобувачі освіти зібрали світлини 📷 із зображенням краси навколишньої природи, яку вони бачать щодня 🌅🌲.
Активною частиною години спілкування стала екскурсія до водойми 🚶♂️🚶♀️ та спостереження за місцевою флорою та фауною 🦆🌾🐞.














