23 квітня вихователі гуртожитку Мулек М.В. та Холодило Г.М. провели зі здобувачами освіти І-ІІІ курсів дійство під назвою “Благослови, мати, весну зустрічати!” 🌸🌿
Мета заходу — поглибити знання про календарно-обрядові народні звичаї, пов’язані із приходом весни та початком польових робіт 🌱🚜, прищеплювати повагу до народної моралі та духовності 🙏, виховувати патріотизм 💙💛.
Здобувачі освіти провели:
- гру-C“Жучок” 🐞
- гру-веснянку “Подолянка” 🌼
- водили “Вербову дощечку” 🌳💧
- виконували гаївки:
🎶 “Горобчику, сватку, сватку”,
🎶 “Чорнушко-душко, вставай раненько”
Усі учасники календарно-обрядового дійства гарно, весело і корисно провели своє дозвілля! 😊🌷✨




