Сьогодні у нашому навчальному закладі відбулося засідання атестаційної комісії, за результатами якого 11 педагогічних працівників успішно підтвердили та підвищили свою кваліфікацію! ✅
Вітаємо наших викладачів та майстрів виробничого навчання з їхніми досягненнями!
👏 Бажаємо й надалі їм плідної праці, невичерпної енергії, професійного зростання та нових успіхів у навчанні й вихованні здобувачів освіти училища! 🚀📚


















