29-30 січня 2025 року наша команда взяла участь у XVI обласних Спортивних іграх серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти, організованих Чернівецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Результати наших спортсменів:
Серед юнаків:
І місце – Томко Василь
Серед дівчат:
ІІ місце – Клевчук Аліна
Особлива подяка Томку Василю Васильовичу за підтримку та підготовку команди!
Вітаємо наших чемпіонів та пишаємося їхніми досягненнями! ![]()
Дякуємо всім учасникам за гідну боротьбу та незабутні емоції! ![]()
![]()



