Здобувачі освіти групи №17 розпочали новий семестр із уроку виробничого навчання з приготування страв із яєць. На занятті вони навчалися готувати натуральну яєчню, яйця пашот і фарширований омлет. Початок семестру надихає на нові кулінарні досягнення! 🍳👩🍳👨🍳
15.01.2025
Початок семестру у групі №17






