Сьогодні здобувачі освіти групи №17 разом із майстром виробничого навчання Коршівською Г.І. працювали над темою: “Нарізання овочів та їх раціональне використання під час приготування страв”.
На уроці готували смачні салати, які вразили своїм яскравим смаком: “Смачна морквинка”, “Овочева ватрушка” та “М’ясний”. Урок був наповнений творчістю та практичними знаннями!





