Енергоефективність та енергоощадження в сучасних реаліях – ключова задача під час відбудови України. Для цього потрібні як фінансове забезпечення, так і фахівці своєї справи. Тому важливим завданням, яке постає перед освітою в цілому, а зокрема перед системою професійної (професійно-технічної) освіти, є навчання молоді основам енергоефективності, енерго- та ресурсоощадження.
20 та 21 травня 2024 року у комунальному закладі професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж цивільного будівництва» відбулася перша частина триденної навчально-практичної конференції за програмою «Монтажник віконних та дверних конструкцій» у рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні».
Участь у цьому заході взяв викладач спецдисциплін Й.В. Кольба.
З вітальними словами до учасників конференції звернулись:
- Грегор Брьомлінг, директор проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»,
- Ігор Лепьошкін, радник проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»,
- Алла Новак, директор Київського професійного коледжу цивільного будівництва.
Третього дня учасники конференції провели цікаву зустріч із представниками фірми Века (виробника металопластикових профілів). Була проведена цікава та змістовна екскурсія на завод.






