27 березня 2024 р. в актовому залі Вищого професійного училища №24 м. Заставна відбулася виховна година «Екологія – турбота спільна». Мета її проведення — формування екологічної культури учнів, усвідомлення себе, як частинки природи, відчуття відповідальності за неї як за національне багатство, залучення вихованців до активної екологічної діяльності, нетерпиме ставлення до тих, хто завдає шкоди природі.

Здобувачки освіти групи №17 разом із класним керівником Понич Вірою Василівною розповіли про сучасне екологічне становище, яке склалося на території України. Присутні переглянули тематичні відеоролики та пізнавальну презентацію.

Цей захід є прекрасною нагодою зробити хоча б один крок до покращення стану довкілля. Кожен для себе повинен знайти його сам. Дехто відмовиться сьогодні від поїздки транспортом, хтось посадить дерево, а інший нарешті прибере сміття у своєму дворі. Адже лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас!
«Обожнюйте Сонце, його всемогутню силу; схиляйтеся Землі; співайте гімн Повітрю і Воді; ставте пам’ятники його Величності Лісу; увіковічнюйте в бронзі і золоті звичайну ромашку, волошку, чи чебрець; складайте оди вранішній краплинці роси…», – підсумували ведучі.


