Ми раді повідомити, що наші викладачі Волянська Ю. Я. та Білик Т. В. взяли участь у заходах, які спрямовані на підтримку енергомодернізації підприємств у воєнний час. Ці заходи організовувалися Громадською організацією «Міжнародна фундація розвитку» за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Мета цих заходів – сприяти обміну досвідом та підвищенню кваліфікації наших працівників у сфері енергоефективності. Наші викладачі мали унікальну можливість ознайомитися з передовими технологіями та практиками, спрямованими на зниження споживання енергії на підприємствах.
Нехай цей досвід допоможе нам у подальшому розвитку та підвищенні якості навчання!






