6 березня з великою радістю здобувачі освіти та працівники Вищого професійного училища №24 м. Заставна зустріли найкращу пору року – ВЕСНУ!![]()

Беручи за приклад традиції наших предків, які свято зустрічі весни вважали одним із важливих свят, супроводжували його танцями, обрядами, піснями, традиціями, здобувачі освіти з класним керівником групи №28 М`якотою В. Д. провели відкриту виховну годину на тему «Весна іде – красу несе»!
Дівчата декламували вірші, прикрашали обрядове весняне деревце, загадуючи різноманітні бажання, і, звичайно ж, найголовніше – перемогу Україні! ![]()
![]()

У танці «Незламна» продемонстрували сильний дух українського народу, що може встояти перед будь-якими негараздами. У пісні «Буде весна» нагадали, що наша сила в єдності. «Ми українці! Ми незламні! Ми незалежні! Буде весна! Буде Перемога! Слава Україні! Героям слава!» – гордо лунало в актовій залі, і ми в це щиро віримо!
