Сьогодні в училищі була проведенна акція “Посади дерево – свого життя”, в якій вз’яли участь 45-ть працівників: майстри в/н., викладачі, вихователі, адміністративний та технічний персонали, які висадили понад 200 саджанців молодих сосен. Дружня трудова атмосфера органічно доповнювалася веселими жартами та відчуттям єдності колективу. Кожен відчув себе дотичним до природи, її ціностей і таємниць.
Гарна алея виросте згодом на території закладу освіти, де уже квітують багаті клумби, буяють зеленню алеї беріз, ялинок, каштанів, калини та горобини, а також центральна, туєва алея.
Сподівоємося майбутнім поколінням і дорослі дерева і молоді саджанці подарують чисте повітря та єстетичну насолоду. Паказуємо приклад і запрошуємо до наслідування.




























