GIZ Проєкт «Термомодернізація»

За ініціативи компанії (GIZ) GmbH, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) за підтримки Міністерства освіти у науки України працівники та учні  Вищого професійного училища №24  м. Заставна долучилися до реалізації проєкту «Термомодернізація та утеплення фасадів будівель: через навчання до енергоефективності», що здійснюється в рамках компоненту «Професійної кваліфікації» проєкту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні», та передбачає розроблення і апробацію освітньої програми  «Передові системи термомодернізації будівель і споруд».
У березні 2020 року керівництвом закладу ВПУ№24  прийнято рішення щодо участі в реалізації проєкту, серед експертів викладач професійно-теоретичної підготовкиТурецька Неоніла Вікторівна та  майстер виробничого навчання  Андрусик Богдан Йосипович.


26.04.2020 квітня сформовано склад навчальної групи із кращих учнів-випускників закладу, серед учасників:
Вакарчук Віктор Владиславович, учень групи 26
Денис Вадим Віталійович , учень групи 26
Єрійчук Дмитро Валимович , учень групи 26
Косов Олег Антонович , учень групи 26
Пилипко Михайло Іванович, учень групи 6
Всі учні здобувають  професію «Робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків»
До освітнього процесу долучились  викладач спецпредметів Турецька Н.В., майстер виробничого навчання Адрусик Б.Й., методист НМЦ ПТО в Чернівецькій області  Беньовська Анна Онуфріївна