Голодомор 1932-1933

Відповідно до закону України “Про Голодомор 1932-1933 років в Україні “,з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді, в рамках проведення інформаційної кампанії “Збережи пам’ять. Збережи правду ” у ВПУ 24 м.Заставна уже традиційно щорічно проводяться заходи для здобувачів освіти з тим,щоб увічнити пам’ять жертв та постраждалих від Голодомору.
Драма епохи, трагедія людства…Голодомор…Пройшли десятиліття перш, ніж заговорили про геноцид українського народу на державному рівні і в Міжнародному світі.
Настав час, щоб прийдешні покоління могли зрозуміти, що ж насправді сталося…Катастрофа страшних голодних років була найбільшою як щодо кількості жертв так і щодо людських страждань, бо мова йде про мільйони страчених життів.
Голодомор став інструментом національної політики більшовиків, і, є класичним прикладом радянського геноциду, наймаштабнішим експериментом з русифікації та винищення української нації.
Цьогоріч викладачами, класними керівниками, майстрами виробничого навчання, вихователями гуртожитку, на засіданні Президії учнівського самоврядування проводилися виховні заходи, години спілкування, в процесі яких обговорювпвся Голодомор в Україні як найбільший злочин ХХ століття.
“Маю право думати. Засуджую злочин” за такою темою велася підготовка та зібрання доробок поетичних творів, написання творчих робіт, зібрання окремих спогадів свідків про ті голодні роки, малюнків,
які використовувалися під час проведення виховної роботи із здобувачами освіти.
В читальному залі бібліотеки оформлено виставку літератури і проведено реквієм пам’яті “Драма епохи, трагедія людства. ..Голодомор…”
На кожному з проведених заходів було акцентовано увагу юнаків та дівчат на необхідність увіковічнненя пам’яті жертв Голодомору, залучення їх до проведення Всеукраїнської акції “Запали свічку пам’яті ” 27 листопада о 16 годині, бо кожен вогник свічі на підвіконнику і молитва за спокій душ невинно убієнних українців, стане даниною нашої пам’яті мільйонів залучених голодом душ.
На цьому зосередив свою увагу і директор училища Томак В.О. до всіх працівників і здобувачів освіти в системі ОНЛАЙН на сторінці навчального закладу.
Про пережите маєм пам’ятати, бо Правда єдина, як Господь, а суд Божий накажк всіх причетних за поневолення українців, як української нації, фальсифікації нашої історії, поновлені людські долі, страчені життя, бо таємне завжди став явним і лише завдяки історичній пам’яті людина став особистістю, народ – нацією, країна -державою.

День вишиванки – що це для кожного з нас? Рідна земля, колискова, мамине слово, генетичний код, ненависть до ворога, заклик до волі, наша неповторність, наш націоналізм. З Україною в серці, до останнього подиху, до останнього слова. Педагогічний та трудовий колективи Вищого професійного училища № 24 м. Заставни, як і усі сьогодні в Україні підтримують Челендж […]

Ми працюємо для перемоги нашої країни у війні. Долучилися всі: чоловіки вступили у ряди тероборони, жінки облаштовують помешкання і готують їжу для біженців, шиють аптечки, долучаються до збору гуманітарної допомоги для ЗСУ та постраждалих. Кожен з нас підтримує українську армію фінансово, пересилаючи кошти на спецрахунок для збору коштів на потреби армії. Віримо в Україну, віримо […]

Вітання!!!

Щиро вітаємо нашого шановного колегу Петра Миколайовича Ковальницького з приводу нагородження  Премією Верховної Ради України.