Випускний 2021!

25  червня 2021 року у Вищому професійному училищі №24 м.Заставна  відбулося урочисте  засідання, присвячене врученню Атестатів зрілості та  Дипломів кваліфікованого робітника здобувачам освіти «Випусник 2021». 

            Звуками фанфар розпочалося урочисте дійство.                  

            Ведучі свята (Безкоровайний Олександр та   Пісецька О.А.)  під ліричну мелодію, з висвітленням презентації  навчальних буднів, рядками поетичної поезії провели  учасників зібрання роками здобуття освіти, проведення практики, організації дозвілля .

              Відкриття свята знаменувалося виконанням Гімну України.                  

             За доброю і давньою традицією випускники училища  здійснили покладання квітів до пам’ятників Т.Г.Шевченку,  репресованих та воїнів УПА,  загиблих воїнів в роки Великої Вітчизняної війни, Героям Небесної Сотні та меморіальної Дошки на честь  воїнів Афганців, загиблих випускників училища. 

          З вітальним словом до присутніх звернулися в. о. директора ВПУ  № 24 м. Заставна Томак Віктор Олексійович,  заступник директора з НВР Ковальницький П.М. та заступник директора з ВР Мякота М.В..

           Звучання пісня «Випускний»   у виконанні  Красовського Іллі ( гр.. № 14)   стало справжнім музичним подарунком для усіх присутніх , що додало тривожного святкового настрою в душі кожного з випускників, всіх присутніх. 

 

          З вітальним словом до випускників звернулася мама випускника групи № 11 Алексеєва Наталія Григорівна.

         В подарунок для батьків  прозвучала пісня «Мої батьки» у виконанні Музики Тетяни.

         Випускники навчальних груп  ( під музичний супровід «Вчителько моя») висловили слова вдячності працівникам училища за турботу, навчання, виховання і подарували  своїм викладачам квіти вдячності.

         Виконання пісні « Спасибі вчителю» було черговим музичним подарунком від Крейтор Світлани.

        З напутніми словами до випускників звернулася представник  Президії учнівського самоврядування  Ковалик Іванна.

        В.о. директора училища Томак В.О. ознайомив присутніх із наказом про  вручення атестатів про повну середню освіту та диплому  присвоєння робітничої професії кваліфікованого робітника та провів вручення документів , Похвальних Грамот і Подяк випускникам училища.

      З найкращими побажаннями до  випускників звернулися  майстер виробничого навчання Лашта В.Є та класний керівник Магалевич Г.М., а музичним подарунком для них стало  звучання пісні « Грай музико,грай»       у виконання  Крейтор Світлани.

       Звучанням Гімну України  було завершено лінійку.

       З найщирішими вітаннями, музичним супроводом  ведучі завершили урочисте зібрання, а присутні  актовий зал. Однак свято ще довго продовжувалося  в гомінкому  вестибюлі навчального корпусу, де біля  імпровізованої  фотозони проводилися  пам’ятні фотографування випускників, батьків, працівників училища,  всіх бажаючих свята.

Збереження життя і здоров’я  здобувачів освіти, запобігання нещасним випадкам – є одним із головних напрямків роботи Вищого професійного  училища № 24 м. Заставна.  З метою недопущення випадків порушень  пожежної  і техногенної безпеки, правил дорожнього руху 15 та 16 вересня  в  актовому залі училища проведено зустріч учасників освітнього процесу з працівниками дорожньої поліції та пожежної служби. […]

15.09.2021 року група № 11 за напрямом підготовки «Тракторист-машиніст сільськогосподарського, лісо-господарського виробництва» разом з класним керівником Юрієм Громком та майстром виробничого навчання Віктором Лаштою здійснили поїздку до сільськогосподарської компанії «Контенентал Фермерз Груп». Під час візиту здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з новітньою технікою та технологіями вирощування сільськогосподарських культур. Також такі поїздки популяризують робітничі професії та […]