Засідання методичної комісії суспільно- гуманітарних дисциплін

Сьогодні, 13 квітня 2021 року о 14.30. відбулося он-лайн засідання методичної комісії суспільно- гуманітарних дисциплін.

Голова методичної комісії, Марина Василик ознайомила присутніх з планом роботи засідання:

  1. Підготовка учнів до проведення підсумкових контрольних і тематичних робіт та складання ДПА у формі ЗНО.
  2. Доповідь викладача історії Звізди В.В. на тему: «Інноваційні технології на уроках історії, як засіб підвищення ефективності уроку»
  3. Доповідь викладача англійської мови Пазюк З.М. на тему:«Використання інтерактивних методів навчання на уроках іноземної мови з метою професійної спрямованості за умов дистанційного навчання»
  4. Підготовка матеріалів для річного звіту методичної комісії.

З першого питання доповідала Марина Степанівна. Її доповнила Магалевич Галина Михайлівна – відповідальна за проведення ДПА у формі ЗНО у закладі. Методист училища Пшегодська Лілія Михайлівна повідомила новинки щодо проведення ЗНО у 2021 році.

Звізда Василь Васильович розповів про іннтерактивні методи роботи з учнями. Ознайомив з інтернет ресурсами, які застосовує під час проведення дистанційного навчання.

Пазюк Зоряна Михайлівна демонструвала презентацію , що відобразила інтернет застосунки, які використовує на он-лайн уроках.

На завершення засідання Марина Степанівна запропонувала присутнім підготувати матеріали для річного звіту методичної комісії.

7- го травня 2021 року на базі Вищого професійного училища № 24 м.Заставна викладачем основ правових знань Звіздою В.В. в групі № 26 було проведено відео урок на тему: “Конституція – основний закон держави”. Василь Васильович ознайомив учнів з правовою базою на дану тему та розповів як даний документ розвивався історично до 28 червня 1996 […]

Сьогодні в училищі була проведенна акція “Посади дерево – свого життя”, в якій вз’яли участь 45-ть працівників: майстри в/н., викладачі, вихователі, адміністративний та технічний персонали, які висадили понад 200 саджанців молодих сосен. Дружня трудова атмосфера органічно доповнювалася веселими жартами та відчуттям єдності колективу. Кожен відчув себе дотичним до природи, її ціностей і таємниць. Гарна алея […]

Керуючись Положенням «Про проведення обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів області», затвердженого наказом Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 22.09.2011 №450 та зареєстрованого в Головному управлінні юстиції в Чернівецькій області 07.11.2011 за №69/2317, відповідно до листа Українського державного центру позашкільної освіти від 16.03.2021 р. № 03-11 та на виконанняплану роботи […]