Засідання методичної комісії суспільно- гуманітарних дисциплін

Сьогодні, 13 квітня 2021 року о 14.30. відбулося он-лайн засідання методичної комісії суспільно- гуманітарних дисциплін.

Голова методичної комісії, Марина Василик ознайомила присутніх з планом роботи засідання:

  1. Підготовка учнів до проведення підсумкових контрольних і тематичних робіт та складання ДПА у формі ЗНО.
  2. Доповідь викладача історії Звізди В.В. на тему: «Інноваційні технології на уроках історії, як засіб підвищення ефективності уроку»
  3. Доповідь викладача англійської мови Пазюк З.М. на тему:«Використання інтерактивних методів навчання на уроках іноземної мови з метою професійної спрямованості за умов дистанційного навчання»
  4. Підготовка матеріалів для річного звіту методичної комісії.

З першого питання доповідала Марина Степанівна. Її доповнила Магалевич Галина Михайлівна – відповідальна за проведення ДПА у формі ЗНО у закладі. Методист училища Пшегодська Лілія Михайлівна повідомила новинки щодо проведення ЗНО у 2021 році.

Звізда Василь Васильович розповів про іннтерактивні методи роботи з учнями. Ознайомив з інтернет ресурсами, які застосовує під час проведення дистанційного навчання.

Пазюк Зоряна Михайлівна демонструвала презентацію , що відобразила інтернет застосунки, які використовує на он-лайн уроках.

На завершення засідання Марина Степанівна запропонувала присутнім підготувати матеріали для річного звіту методичної комісії.

Випускний 2021!

25  червня 2021 року у Вищому професійному училищі №24 м.Заставна  відбулося урочисте  засідання, присвячене врученню Атестатів зрілості та  Дипломів кваліфікованого робітника здобувачам освіти «Випусник 2021».              Звуками фанфар розпочалося урочисте дійство.                               Ведучі свята (Безкоровайний Олександр та   Пісецька О.А.)  під ліричну мелодію, з висвітленням презентації  навчальних буднів, рядками поетичної поезії провели  учасників зібрання роками здобуття освіти, […]

15 червня відбулася зустріч адміністрації ВПУ №24 м.Заставна та представниками Національного університету «Львівська політехніка». У ході зустрічі було укладено Угоду про співпрацю та можливість продовження освіти для випускників училища на базі Львівського політехнічного університету. Також було домовлено про можливість співпраці та взаємного обміну досвідом при розробці навчальних планів, освітніх програм, надання випробувальних майданчиків для розробки […]

З метою припинення поширення коронавірусної хвороби COVID – 19,  швидшого повернення до умов звичайного життя, в закладі освіти Вищого професійного училища  № 24 м. Заставна з  розумінням віднеслися до необхідності особистої участі кожного з  працівників в вакцинації населення,  як однієї з основних засобів імунізації особистого і колективного захисту.          На виконання листа Департаменту освіти і […]