Підприємництво для школярів

Освітній серіал «Підприємництво для школярів» допоможуть учням усвідомити переваги ведення підприємницької діяльності та сформувати риси й позиції, потрібні людині для успішної самореалізації в сучасному світі. Посилання на доступні модулі:

1 https://cutt.ly/oxkWK4j

2. https://cutt.ly/YxkW6AJ

3. https://cutt.ly/axkEonR

4. https://cutt.ly/gxkEjiU

5. https://cutt.ly/1xkEbNQ

Онлайн-курс «Підприємництво для школярів», розроблений Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з компанією «Київстар» і студією онлайн-освіти EdEra.

Збереження життя і здоров’я  здобувачів освіти, запобігання нещасним випадкам – є одним із головних напрямків роботи Вищого професійного  училища № 24 м. Заставна.  З метою недопущення випадків порушень  пожежної  і техногенної безпеки, правил дорожнього руху 15 та 16 вересня  в  актовому залі училища проведено зустріч учасників освітнього процесу з працівниками дорожньої поліції та пожежної служби. […]

15.09.2021 року група № 11 за напрямом підготовки «Тракторист-машиніст сільськогосподарського, лісо-господарського виробництва» разом з класним керівником Юрієм Громком та майстром виробничого навчання Віктором Лаштою здійснили поїздку до сільськогосподарської компанії «Контенентал Фермерз Груп». Під час візиту здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з новітньою технікою та технологіями вирощування сільськогосподарських культур. Також такі поїздки популяризують робітничі професії та […]

З нагоди чудового ювілею нашої благословенної  Батьківщини колектив ВПУ №24 м. Заставнаозвучив  невмирущі рядки поетів-українців.  Спеціально для цієї урочистої дати було пошито великий стяг – символ нашої єдності та незалежності.  Це був чудовий момент  спільної радості й гордості за нашу Україну, а також приклад  виявлення патріотизму для підростаючого покоління! Слава Україні!!!