В продовження Тижня пам’яті  Героїв на Майдані, 20 лютого  2019 року в актовому залі Вищого професійного училища  № 24 м. Заставна проводився  виховний захід « Пам’яті Героїв Небесної Сотні», який підготували викладач історії Звізда В.В.,  бібліотекар, керівник  гуртка художнього читання та драми Гринчук М.І., керівники вокального гуртка Глинський А.П. та гуртка «Умілі руки» Мулек М.В.

  Ведучі урочистого дійства  Красовський Ілля ( група № 14) та Лазоряк Лілія ( група № 7) своїми виступами пригадали присутнім  історичні події    5-річної давності Євромайдану в Києві,  героїчну боротьбу учасників тих кровавих днів за краще майбутнє України, зупинилися на відважних вчинках учасників Майдану на початку перших днів війни на Сході…

  На екрані ,паралельно із  текстовими виступами, демонструвалися відеоматеріали лютневих подій 2014 року.

  Багато про ті страшні і важкі сторінки Революції Гідності, становлення нашої держави, перші дні АТО та неоголошену війну з Росією було в розповіді учасника і Сотника Майдану з перших і фактично до останніх його днів, командира військових дій  на Сході України  Попадюка Івана,  який на запрошення прибув на виховний захід  до училища.

   Герої Небесної Сотні…Їм було присвячено Хвилину мовчання, на поминальному хлібі запалено свічку пам’яті, про них декламувалися поетичні твори у виконанні Вертипол Юлії  та  Веретеннікової Надії                (група № 27)   та Вакарчука Віктора (група № 26).

  У музичному оформленні прозвучали пісні «Не спи, моя рідна земля», «Небесну сотню ,Господи, прийми», «Плине кача», «Мамо не плач…» та «Над землею тумани» у виконанні Пастеркевич Богдани (група № 28) та Красовського Іллі (група № 14).

  В проведенні виховного заходу прийняли участь в. о. директора  училища Томак В.О., заступник директора з НМР  Пазюк З.М., заступник директора з ВР М’якота М.В., інженерно – педагогічні працівники , вихователі гуртожитку.

  Перед присутніми виступили Пазюк З.М. та М’якота М.В., які акцентували увагу учнів на високій місії людини, правилах взаємовідносин та культури поведінки, збереженні рідної землі, ролі кожного у збереженні єдності та зміцненні України.

  Leave a Reply