У рамках проведення декади професійної майстерності методичної комісії різнопрофільного циклу, що триває у Вищому професійному училищі №24 м.Заставна 13 грудня було організовано та проведено тематичний виховний захід на тему: «Сучасні напрямки моди — зачіски у стилі Модерн».

    Захід підготували та провели учні навчальної групи №28 на чолі з майстром виробничого навчання Янчик Альоною Ігорівною та класним керівником Білик Тетяною Василівною.

    Стиль — це конкрентна, сторінка, складна мода епохи, в якій виражений економічний стан, політичні погляди, розвиток культури, ставлення до зовнішнього світу. На формування індивідуального стилю людини можуть впливати літературні образи, твори живопису, образи кіногероїв, поняття з світу, музики, особливо танцювального, що в наш час часто породжують цілі стильові напрями. Характерні особливості цих напрямів виявляються в індивідуальних стилях різних людей. На сьогоднішній день icнyє багато різних напрямів моди, але не потрібно забувати, що кожна людина неповторна, i тим самим вона відрізняється своєю неповторністю у стилі та модними тенденціями від інших.

    Автори заходу творчо підійшли до його побудови, включивши в програму цікаві інсценізації гуморески Павла Глазового, музичні номери, поетичну сторінку творчості Бодлера та Верлена, які були співзвучні мотивом яскравого дефіле модернових зачісок з вкрапленнями авангардних елементів, що стало кульмінацією виступу.

    По завершенні заходу зі словами вдячності до артистів звернувся заступник директора з навчально-виробничої роботи Громко Юрій Петрович.

    Leave a Reply