Згідно плану роботи училища та у відповідності до річного плану методичної комісії різнопрофільного циклу 12 грудня 2017 року у виробничій майстерні з професії «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник» було проведено май стер-клас на тему: «Сучасні авангардні зачіски». Захід організувала та провела майстер виробничого навчання Гордіца Юлія Мирославівна.

    У світі моди існує багато стилів зачісок – вечірні, весільні, романтичні, ділові, спортивні, зачіски з елементами фольклорного стилю і, звичайно ж, авангардні. Авангардний стиль – це стиль майбутнього, стиль пошуку він може поєднувати всі стилі і завжди буде попереду, тому що він ніколи не зупиняється. Авангард поєднує в собі використання незвичних форм, яскравих аксесуарів, створення нестандартних силуетів. Його історія не має точних дат, але багато хто стверджує, що цей стиль з’явився у 60-х роках. Зачіски у цьому стилі підходять для тих жінок, які постійно стежать за модою і не бояться експериментувати в житті такі зачіски виконують для конкурсів та маскарадів і вони не мають жодних правил та рекомендацій.

    Юлія Мирославівна прокоментувала кожен етап виконання зачіски «Летюча миша». При виконанні зачіски використала буклі, укладання локонів, використання перукарської сітки з подальшим формуванням хвилі та троянди.

    На майстер-класі були присутні учні групи №32, 28, 8 з професії «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник», педагоги представники дирекції.

    Свято краси і довершеності продовжилося конкурсом «Коса – дівоча краса», де незалежні експерти виміряли довжину волосся дівчат і визначили трьох переможниць у номінаціях: догляд, довжина, якість використання аксесуарів.

    Leave a Reply