У Вищому професійному училищі №24, м. Заставна триває декада професійної майстерності різнопрофільного циклу (відділ – Перукар (перукар-модельєр), манікюрник).

  14 грудня 2017 року викладачем предмета «Перукарська справа» Лазаряк Ольгою Георгіївною було проведено демонстраційний урок на тему: Сучасна зачіска на основі коси у стилі «Модерн».

  Метою заняття було розширити i поглибити знання про зачіски, показати актуальність косичок на сьогоднішній день, ознайомити учнів iз icтopiєю коси, розглянути технологію виконання зачіски на основі косичок, навчити аналізувати, знаходити можливі рішення, працювати з інструкційно-технологічною картою зачіски.

  Розвивати активність, самостійність, послідовність у роботі, пізнавальний інтерес, вміння осмислювати отриману інформацію, робити висновки i узагальнення, переносити знання в нову ситуацію, відстоювати свої позиції.

  Виховувати відповідальність, уважність, спостережливість, чуття такту, повагу до думок інших учнів, культуру конструктивного мислення, культуру мовлення, естетичні смаки, любов до професії. Спонукати учнів до подальшого поглиблення знань про зачіски із косичок.

  В ході уроку було поставлено пошукове завдання: Чи є майбутнє у зачісок із косоплетіння?

  В процесі роботи викладач використала пояснювально-ілюстративний та проблемно-пошуковий методи навчання. Вміло оформила урок яскравою мультимедійною презентацією, роздавальним матеріалом, дидактичними іграми. Запропонувала учням пригадати приказки, загадки, цікаві факти про косу як символ жіночності, мудрості, неповторної краси. Яскрава музична сторінка уроку – вокальна композиція «Не рубай коси» у виконанні учениці групи №28 Никирчук Світлани та старшого майстра Купровської Анни Василівни. На завершення уроку викладач оголосила результати проведеного раніше конкурсу училища на найдовшу косу.

  • На І курсі найдовше волосся у Діани Никільчик – група 28 довжина 45см;
  • На ІІ курсі найдовше волосся у Лідії Шиманської – група 8 довжина 40 см;
  • На ІІІ курсі, в групі 32 найдовше волосся у Світлани Марусяк довжина 50см;
  • Серед працівників найдовше волосся – Лазарак Ольги Георгіївни довжина 54 см.

  Учні також виконували косо плетіння різного типу, вчилися формувати зачіски у стилі модерн, здійснювали їх дизайн-аналіз, а також поділилися своїми враженнями від роботи на уроці у заключному бліц-опитуванні.

  Leave a Reply