Слюсар з ремонту автомобілів

  «Слюсар з ремонту автомобілів 4-го розряду»,
  «Електрогазозварник 2-го розряду»,
  «Водій автотранспортних засобів категорій В і С»

  Перше повідомлення про слюсарну справу, як самостійне ремесло, знайшли в документі віденського архіву 1463 року. В 1545 році вже існував слюсарний цех в місті Шмалькадені, Німеччина. Понад сто років тому, а точніше в 1898 р., німець Карл Бенц запатентував перший автомобіль.

  Професія «автослюсар» зароджувалася в міру розвитку автомобільного транспорту. Виробництво й експлуатація автомобілів підсилювали потребу в людях, здатних підтримувати їх у справному стані і ремонтувати їх. З винаходом конвеєра, в 30-ті роки XX століття, Генрі Фордом, кількість автомобілів різко зросла. Це створило необхідність у збільшенні кількості людей, що вміють підтримувати автомобіль у справному стані. Ускладнення конструкції автомобіля і поява складного діагностичного устаткування (50-і роки XX століття) приводить до поділу спеціальностей автослюсаря: моторист, авто електрик, маляр, вулканізаторник і т.д. Зростання кількості автомобілів у Україні спричиняє значне розширення мережі підприємств по їх технічному обслуговуванні та ремонту, збільшує потребу в кваліфікованих робітниках. Інтегровану професію «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник», «Водій автотранспортних засобів категорії «В і С»» ви можете здобути навчаючись у нас в училищі. Попит на цю професію на ринку праці не зменшується. «Автослюсар» — гарантоване, працевлаштування в державних та приватних майстернях з ремонту та обслуговування вітчизняного і закордонного автотранспорту.  На сьогоднішній день ця професія залишається необхідною, оскільки кількість автомобілів, що випускаються, неухильно росте.
  На ринку з’являються нові моделі автомобілів, а для їхнього ремонту та обслуговування, потрібні висококваліфіковані фахівці, яких і готує наше училище. Для підготовки таких фахівців у нас створені необхідні умови. Навчальний процес в училищі забезпечують кабінет спецтехнології, матеріалознавства, допусків і технічних вимірів, кабінет з будови вантажних автомобілів, технічного креслення, правил дорожнього руху, основ керування автомобілем.

  Для проведення уроків виробничого навчання обладнана навчальна лабораторія, три майстерні, які оснащені верстатами, інструментом, пристосуваннями і приладами для практичного виконання ремонту автомобілів та їх технічного обслуговування. В слюсарній майстерні учні набувають знання з обробки металів та матеріалів ІІ-го, VІ-го розрядів, слюсарну обробку IV-VII-го класу точності.
  Навчальний процес по спеціальності забезпечують викладачі вищої категорії Мартинчук Д.Д., Дудчак Д.С., Громко Ю.П., майстри виробничого навчання Барабащук С.В., Віксич В.В., Лейко В.Я., Князь І.П.


  По закінченню навчання Ви будете знати: будову і призначення автомобілів, що обслуговуються; електричні та монтажні схеми автомобілів; технічні умови на складання, ремонт і регулювання агрегатів, складових одиниць і приладів; методи виявлення і способи усунення складних дефектів, виявлених у процесі ремонту; складання і випробування агрегатів, складових одиниць і приладів; систему допусків і посадок, квалітетів і параметрів шорсткості; правила пожежної безпеки, електробезпеки, гігієни праці, виробничої санітарії, питання проходження медичних оглядів; надання першої допомоги потерпілим при нещасних випадках, охорони навколишнього середовища; основні правила читання креслень, загальні поняття про збірні креслення, робочі креслення на виготовлення деталей, технічні виміри.
  Учні мають можливість проходити виробничу практику в сучасних підприємствах та автомобільних майстернях, вивчати передовий досвід кращих виробничників : СТО Мамаївці Кіцманський р-н., Авто майстерня «АВГАС» Хотинський р-н., СТО «Шикульський М.В.» с. Ставчани Кіцманський р-н., Автосервіс м. Кіцмань, Авто сервісне підприємство «Звенячин — Авто», Сервісна авто майстерня ПП Дробушенко Д.Г., Заставнівський Райавтодор.
  В училищі, щорічно проводяться конкурси професійної майстерності, де учні показують свої знання та уміння, а кращі приймають участь в обласних та Всеукраїнських змаганнях. Учні груп № 3 Ткач Микола, Остафійчук Сергій, Федірко Олександр вибороли призові місця при проведенні училищного конкурсу «Кращий по професії : «Слюсар з ремонту автомобілів». Ткач Микола зайняв ІІІ-тє місце на обласному конкурсі.


  Обравши професію слюсаря з ремонту автомобілів Ви правильно оберете професію та знайдете головну справу свого життя, джерело поліпшення сімейного добробуту, адже ця професія для справжніх чоловіків, і оволодівши нею, можна легко працевлаштуватися, і навіть організувати приватну справу з ремонту автомобілів.
  Поряд з основною спеціальністю «Слюсар з ремонту автомобілів 4-го розряду», Ви можете отримати спеціальність: «Електрогазозварника 2-го розряду» та «Водія автотранспортних засобів категорій В і С».

  Запрошуємо Вас на навчання до нашого закладу!

  Чекаємо на Вас за адресою: Чернівецька обл.
  Заставнівський р-н, м.Заставна, вул.Бажанського,58;
  тел. 2-11-45.
  Слюсар з ремонту автомобілів — відео