Педагогічний колектив

    Сьогодні училище – це сучасний і перспективний навчальний заклад, який має потужну матеріально-технічну базу і ліцензії на підготовку 18 професій.

    Високий рівень викладання, підготовку висококваліфікованих спеціалістів для народного господарства краю здійснює 61 педагогічний працівник, серед яких – 8 викладачів спеціальних дисциплін, 17 – викладачів загальноосвітніх дисциплін, 31 – майстер виробничого навчання.

    З року в рік зростає роль атестації педагогічних працівників, за наслідками якої в училищі 12 спеціалістів вищої категорії, 5 спеціалістів І категорії, 2 спеціалісти ІІ категорії, 6 викладачів спеціалістів; 9 відмінників освіти України, 3 – викладачі нагороджені нагрудним знаком «А.С.Макаренко», а також 2 Лауреати Премій ім. Омеляна Поповича та Івана Бажанського. У навчальному закладі склалася чітка тенденція до омолодження кадрів та їх науково-методичного росту: в училищі працює 60% викладачів та майстрів виробничого навчання віком до 35 років, двоє з них навчаються в аспірантурі.

    Готуючи конкурентноспроможного фахівця, адаптованого до сучасного ринку праці, педагоги навчального закладу намагаються забезпечити ефективне використання інноваційних, зокрема мультимедійних та електронних засобів навчання, створення мережі інформаційного забезпечення, як складової інтерактивних методів навчання.

    В навчальному закладі функціонують 8 навчальних лабораторій, 36 навчальних кабінетів, 4 з яких обладнані мультимедійними системами, 12 навчально-виробничих майстерень, бібліотека з читальним залом на 60 місць, комп’ютерний клас укомплектований 20 комп’ютерами, які підключені до мережі Інтернет. Для відпрацювання практичних навичок водіння автотранспортних засобів в училищі є автодром площею 4га, машинно-тракторний парк, що налічує 34 трактори, 12 автомобілів, 8 комбайнів, 121 одиниць с/г машин.