23 вересня 2015 року в актовому залі Вищого професійного училища №24 м.Заставна відбулися звітно-виборні збори Президії учнівського самоврядування  в яких прийняли участь учні навчальних груп, класні керівники, майстри виробничого навчання, вихователі гуртожитку. Чинний президент Щербань Світлана в своїй доповіді детально розповіла про здобутки за 2014—2015 рік та шляхи покращення роботи активу учнівського самоврядування.  Було дано аналіз діяльності всіх Міністерств Президії за період 2014 − 2015 навчального року, охарактеризовано співпрацю учнівського самоврядування із педагогічним та батьківським комітетами, радами профілактики правопорушень, гуртожитку та бібліотеки.

     Із своїми програмами для новообраного складу Президента Президії та Міністерств учнівського самоврядування виступили кандидати. Шляхом таємного голосування  було обрано президента та віце президента учнівського паламенту.

      Перемогу отримала Фроляк Ольга яка запевнила учнівський колектив про те що додасть максимум зусиль для того щоб, покращити роботу учнівського самоврядування. Обрано лідерів ради учнівського самоврядування.

    Leave a Reply