23 вересня 2014 року в актовому залі Вищого професійного училища №24 м.Заставна відбулися звітно-виборні збори Президії учнівського самоврядування  в яких прийняли участь учні навчальних груп, класні керівники, майстри виробничого навчання, вихователі гуртожитку.

  Із доповіддю та демонструванням слайдів про роботу Президії та Міністерств учнівського самоврядування виступила Віце – Президент Президії Тимофійчук Інна.

  У виступі було дано аналіз діяльності всіх Міністерств Президії за період 2013- 2014 навчального року, охарактеризовано співпрацю учнівського самоврядування із педагогічним та батьківським комітетами, радами профілактики правопорушень, гуртожитку та бібліотеки.

  Із своїми програмами для новообраного складу Президента Президії та Міністерств учнівського самоврядування виступили Щербань Світлана, Пронюк Микола,Сучеван Степан,Мельник Назар, Дідур Манолій  та Коханюк Марія.


  Шляхом таємного голосування  було обрано:

  Президентом Президії учнівського самоврядування  Мельника Назара — учня групи № 23.

  Віце Президентом учнівського самоврядування  Щербань Світлану  — ученицю групи №  37.

   Жваво проводилося обговорення кандидатур в склад новообраних Міністерств, пропозиції до планування роботи новообраного складу учнівського самоврядування на 2014- 2015 навчальний рік.

  Перед учасниками зборів виступили директор училища Гула В.Я.,заступник директора з виховної роботи Альохін В.С., які побажали  всім присутнім якісного рівня роботи, тісної співпраці  на новий новообраний період.

  Leave a Reply