29 вересня 2019 року в актовому залі Вищого професійного училища                  № 24 м. Заставна відбулися збори трудового колективу, на яких  заслухано звіт в. о. директора училища Томака В.О.  про  проведену роботу (  за рік   — з часу його призначення).

  В процесі виступу Віктор Олексійович акцентував увагу присутніх на вирішенні питань зміцнення  матеріальної – технічної  бази ,  впровадженні нових форм і методів  навчально – виховного  процесу, розширення зв’язків із роботодавцями, приватними підприємствами, де відбувають практику та працевлаштовуються випускники училища, підготовки  професійно — технічного  закладу до нового навчального року.

  Виступ  керівника супроводжувався  презентацією  відео слайдів важливих проведених робіт, участь у виховних заходах.

  Найцікавішими були бачення  молодого керівника  стосовно перспектив розвитку училища,  згуртування педагогічного та учнівського колективів, розвитку учнівського самоврядування, зв’язків із батьками та громадськістю.

  Самі актуальніші пропозиції знайдуть своє відображення в плануванні роботи на новий навчальний рік, при  подальшій організації  діяльності трудового колективу.

  Докладніше

  Leave a Reply