Зустріч з представниками Міністерства надзвичайних ситуацій України  в

  Заставнівському районі у Вищому професійному училищі №24м Заставна

  З 01.04. 2014 по 30.04 2014 року у Вищому професійному училищі №24м Заставна проводиться місячник з Охорони праці.

  09.04 2014 року  відбулася зустріч з представниками Міністерства надзвичайних ситуацій України  в Заставнівському районі. Перед учнями навчального  закладу виступив начальник караулу старший лейтенант Ткач Андрій Іванович, який роз’яснив учням питання протипожежної безпеки в навчальному закладі, під час навчання та проживання в гуртожитку,  звернув особливу увагу на профілактику паління та вживання алкогольних напоїв, бо ці негативні явища  можуть привести до трагічних наслідків, навів приклади нещасних випадків, які  мали місце в Заставнівському районі та Чернівецькій області, закликав берегти безцінний дар – життя, бути уважними на дорогах, транспорті, воді.

  Командир відділення рятувальників, старший прапорщик Костюк Дмитро Дмитрович , пожежний – рятувальник старший сержант Михайлюк Василь Степанович , водій караулу, старший прапорщик, Бузинський Микола Васильович  продемонстрували учням функції і можливості пожежної машини та обладнання. Учні   мали можливість оволодіти вміннями та навичками справжнього рятівника розмотуючи протипожежний рукав,та  прийняти участь в гасінні  уявної пожежі.

  Кожен охочий мав можливість одягнути захистний одяг пожежника, ознайомитись з засобами захисту від вражень електричним струмом.  Учням було продемонстровано дію гідравлічних ножниць, розсувних драбин та інших засобів, які застосовуються при надданні допомоги в надзвичайних ситуаціях.


  Було багато розповідей про небезпечну ,але необхідну професію пожежників. Зустріч проходила під гаслом «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Це є основние завдання кожного пожежника. Для них – це повсякденна і водночас важлива робота, а для учнів  того дня, це було яскравим видовищем, яке мало повчальний та виховний вплив і, можливо, когось це надихнуло вибрати героїчну професію рятівника.

  Leave a Reply