28 та 29 вересня 2013 року за присутності відповідальних осіб Сучавського консультаційного центру, підзвітного Брюсселю, у Сіреті, у рамках проекту проходив фестиваль, на який були запрошені представники громадськості, колектив художньої самодіяльності та спортсмени Заставнівського району. До складу делегації було включено директора ВПУ № 24 м. Заставна Гулу В.Я... Пошук партнерів для співпраці на теренах професійно технічної освіти -  такою була  головна мета поїздки Володимира Ярославовича у Сірет.

         Отримавши інформацію про те, що в цьому місті успішно функціонує технічний ліцей, за профілем підготовки подібний до нашого училища, директор та педагогічний колектив прийняли одностайне рішення про налагодження міжнародної ділової співпраці.

            Вона стала можливою за сприяння голови Заставнівської районної ради Леваніної Марини Степанівни та мера м. Сірет Адріана Попою.

          Делегація зустрілася з директором ліцею ім. Латку Вода Дойною Пуї. Місцевий заклад, так як і наше училище, готує водіїв різних категорій, автослюсарів та швачок. Пані Дойна показала навчальні корпуси закладу, розповіла про історію заснування та фундаторів ліцею, познайомила з творчим доробком свого колективу.

          Румунська колега схвально поставилася до пропозиції Володимира Ярославовича про майбутню співпрацю колективів і прагнення до спільної розробки та впровадження транскордонних проектів. Це значною мірою сприятиме покращенню матеріально — технічної бази професійно – технічних навчальних закладів, удосконаленню навчального — виховного процесу, професійної підготовки педагогів та учнів. Досягнуто домовленості у підписанні двосторонньої угоди про співпрацю в професійній діяльності, показів майстерності мистецьких та спортивних колективів. Ведеться підготовка текстів угод, які на наступній зустрічі в Заставні, будуть підписані представниками виконавчої влади та місцевого самоврядування.

            На завершення фестивалю учасники обмінялися дружними побажаннями та зробили пам’ятні світлини про гарний початок співпраці із закордонними колегами.

  Leave a Reply