19 вересня 2018 року  в актовому залі ВПУ № 24 м. Заставна відбулися  загально училищні батьківські збори.

  Із вступним словом -   про режим роботи училища та правила поведінки для учнів 1,11,111 курсів навчання, виступив в. о. директора ВПУ № 24  Томак В.О...

  Заступник директора з навчально – методичної  роботи Пазюк З. М. ознайомила присутніх батьків із системою оцінювання учнів,підготовкою їх до здачі  ЗНО та ДПА.

  Про  співпрацю  батьків з інженерно — педагогічними працівниками  вела мову голова  методоб`єднання класних керівників, вихователів та майстрів виробничого навчання Магалевич Г.М.

  Цікавою була розмова  із завідуючою бібліотекою Тофан М.І., яка розповіла батькам про користування учнями  бібліотекою, інтернет  — зв`язком, огляд новинок юнацької літератури. Вона подякувала батькам за співпрацю в проведенні виховних масових заходів і запросила їх до дальшої співпраці у вихованні учнів.

  Заступник директора  з виховної роботи М`якота М.В. ознайомила присутніх із Положенням про батьківський комітет, провела вибори новообраних  його членів , обговорили та прийняли план роботи батьківського комітету на 2018 – 2019 навчальний рік.

  Пастеркевич Богдана, учениця групи № 28, в подарунок для  присутніх батьків виконала пісню «Мої батьки».

   

  По завершенню зборів  М`якота М.В. організувала  засідання батьківського комітету, на якому  провела розподіл  їх обов`язків. Головою батьківського комітету одноголосно обрано Попову Любов Михайлівну.

  В. о. директора ВПУ № 24 м. Заставна Томак В.О. подякував  батькам  за їх небайдужість до роботи училища, висловив надію на подальше взаєморозуміння, спільну співпрацю у вирішенні всіх питань навчально-виховного процесу.

  Leave a Reply