На виконання листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації за № 01-31/209 від 30.07. 2014 року з приводу проведення бесід з учнями навчальних закладів   по питанню уникнення вражень мінами і вибухонебезпечними предметами у Вищому професійному училищі № 24 м. Заставна проведено наступні заходи:

    -04.11 14 р. відбулося  навчання по евакуації учнів з приміщень навчальних кабінетів та гуртожитку, під час виникнення надзвичайної ситуації та зустріч з представниками Державної служби з надзвичайних ситуацій  ( Головним спеціалістом державної служби з надзвичайних ситуацій ст. лейтенантом Хортюком Миколою Івановичем  та командиром відділення служби порятунку Адамко Ігорем Миколайовичом), які розповіли про те, як необхідно  себе поводити  у випадку, коли виникла пожежа або виявлено  вибухонебезпечні предмети .


    В процесі проведеного заходу було продемонстровано практичні навички гасіння вогню, розрізання металевих конструкцій та розбирання завалів при виникненні надзвичайних ситуацій.

    -     5.11.2014 року в актовій залі  відбулася година спілкування на тему: «Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами та поведінки в надзвичайній ситуації», яку підготували викладач  предмету « Захист Вітчизни» Король Б.П. та інженер з охорони праці Михайлюк В.В...

    В процесі роботи учням було проведено інструктаж з правил поведінки при виявленні  вибухонебезпечних предметів та пристроїв,   боєприпасів, піротехнічних засобів, ракет, саморобних вибухових пристроїв та підозрілих предметів, що здатні  за певних умов вибухати. На завершення учасниках зібрання було продемонстровано навчально-документальний фільм «Небезпечні знахідки».

    Leave a Reply