21 березня згідно плану роботи училища, в приміщенні методичного кабінету відбулося засідання педагогічної ради з наступним порядком денним:

  1. Стан викладання предметів природничо-математичного циклу

  2. Про стан підготовки та проведення заходів до місячника з охорони праці.

  З доповідями по першому питанню виступили: в.о. директора – Ковальницький П.М. та голова методкомісії природничо-математичного циклу Ковалик О.М.

  Петро Миколайович коротко охарактеризував стан викладання математики, фізики, хімії. Виокремив найважливіші напрямки діяльності методичної комісії природничо-математичного циклу, проаналізував роботу педагогічного складу за останні два роки.

  В своїй доповіді звернув особливу увагу на проблеми використання електронних підручників, інформаційно-комунікаційних технологій, оновлення змісту викладання точних наук.

  Ковалик Ольга Миколаївна ознайомила присутніх зі станом викладання біології, екології, географії, інформатики. Наголосила на тому, що якісний склад методичної комісії постійно оновлюється, всі педагоги мають відповідну фахову освіту, вчасно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть активну участь у роботі обласних семінарів та тренінгів, якісно організовують та проводять декади педагогічної майстерності, показують хороші результати у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад із природничо-математичних дисциплін.

  У обговорені доповідей виступили викладач фізики Кольба М.З., методист Пшегодська Л.М., майстер в/н Купровська А.В.

  З другого питання слухали інженера з охорони праці – Михайлюка В.В., який звернув увагу на те, що за звітній період на різних ділянках роботи училища не сталося жодного нещасного випадку. Охарактеризував заходи з підготовки місячника з охорони праці. Ознайомив присутніх з наказом дирекції стосовно даного питання.

  Члени педради ухвалили: інформацію Михайлюка В.В. взяти до уваги.

  Leave a Reply