28 листопада 2019 року у Вищому професійному училищі № 24 м. Заставна відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів географії (професійно-технічних) навчальних закладів області на тему: «Використання інтерактивних методів навчання (робота творчих груп, індивідуальна робота) при вивченні географії». На початку засідання з вітальним словом до всіх присутніх звернулася методист НМЦ ПТО Станко Галина Володимирівна, яка ознайомила з планом роботи засідання, охарактеризувала мету проведення запланованих заходів. Презентацію навчального закладу здійснив в.о. директора Томак Віктор Олексійович.

    Викладач географії Волянська Юлія Ярославівна провела з учасниками методоб'єднання квест на тему: «Я географ», в ході якого викладачі презентували себе, як явище природне, материки, корисні копалини відтворювали свій зв'язок з оточуючим  середовищем, окреслювали свою роль у освітньому процесі. Далі викладач запросив всіх учасників у віртуальну подорож Європою, підчас якої викладачі географії мали можливість познайомитися з історією, культурою, архітектурою багатьох Європейських країн, а також оглянути виставку стінних газет присвяченню тижню географії в училищі. Наступним етапом став майстер клас проведення демонстраційного уроку на тему: «Країни Європи», організувала та провела викладач географії Волянська Юлія Ярославівна у навчальні групі № 17, за професією « Кухар,  кондитер». Урок було проведено у формі гри брей – ринг, для актуалізації та закріплення знань, викладач використала різні форми і методи роботи, а саме: індивідуальну роботу з учнями,  роботу у малих і великих групах, метод проектів, метод випереджувальних завдань, застосувала різноманітний спектр міжпредметних зв'язків, а також зв'язок з майбутньою професією.

    Родзинкою проведення уроку стала презентація страви кожної із країн команд «Екватор» та «Меридіан» італійську кухню представляла гаряча «Лазанья», а французьку -  розкішний торт « Наполеон».

    З досвіду роботи викладача географі та економіки ЧПЛЗТ Філіпчук Роксолани Дмитрівни було заслухано доповідь на тему: «Мотиваційний фактор у процесі викладання географії у ПТНЗ». Голова методичного об’єднання Ютиш Наталія Василівна ознайомила з методичними рекомендаціями на тему як правильно готувати презентації до уроку географії, а також представила рекомендації за результатами роботи засідання.

    Leave a Reply