Виховання – велика справа:

  воно вирішує долю людини…

  19 вересня  у приміщенні бібліотеки  нашого навчального закладу відбулося перше у 2019—2020 н. р.  засідання методичної комісії класних керівників та вихователів.

  Голова методичної  комісії Магалевич Галина Михайлівна  ознайомила присутніх  із планом роботи методичної комісії класних керівників та вихователів на 2019—2020 навчальний рік.

  На засіданні було розглянуто методичні рекомендації щодо проведення виховної роботи  у ПТНЗ області на 2019—2020 навчальний рік, а також обговорено та затверджено плануючу документацію.

  Класний керівник групи № 14 Магалевич Г.М., виступила із доповіддю на тему: «Удосконалення навичок ефективного спілкування та раціональної поведінки педагогів під час конфліктів», звернувши увагу на те, що основними шляхами формування готовності викладачів ПТНЗ щодо розв'язання конфліктів є інтеграція спеціальних знань з проблем конфліктології. Тому необхідно розглядати питання про роль конфліктів у розвитку особистості, про значення різних аспектів педагогічного спілкування у виникненні конфліктів, про психологічні особливості людей, що можуть спричинювати конфліктні взаємини, про моделі (стилі) поведінки в конфліктній ситуації та ін. За допомогою моделювання альтернативного варіанту розвитку подій можна удосконалити навички ефективного спілкування та раціональної поведінки педагогів під час конфліктів.

   

  На завершення психолог Михайлюк М.М. провела бесіду з елементами тренінгових активностей на тему: «Толерантність як ознака високого рівня професіоналізму педагога». Класні керівники та вихователі взяли участь у проведенні практичної вправи, метою якої стало розуміння того, що всі учасники навчально-виховного процесу (і педагоги, й учні) є окремими особистостями з набором індивідуальних якостей, характеристик. Взаємоповага, взаєморозуміння, прийняття власних недоліків і терпимість до прояву недосконалості інших людей, унеможливлюють виникнення будь-яких конфліктів.

  Leave a Reply