Засідання «Круглого столу» 

  у Вищому професійному училищі №24 м.Заставна

   

  23 січня 2020 року в читальному залі бібліотеки Вищого професійного училища № 24 м. Заставна відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Роль сім’ї у формуванні моральних цінностей учнів», яке підготувала заступник директора з ВР училища М’якота М.В.

  До участі у його проведенні були запрошені директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Гретчана М.І.,  практичний психолог Михайлюк М.М., заступник директора з НМР, соціальний педагог Пазюк З.М.,  методист училища Пшегодська Л.М., священник ПЦУ с.Товтри о. Юрій Чекановський,  поетеса Заставнівщини Тілабова С.Д., бібліотекар училища Гринчук М.І., вчитель української мови та літератури, класний керівник, голова ПК училища Василик М.С., вихователі Богуцький М.М., Молдован І.Д., та Онуфраш Є.Д.,

  У своїх виступах, цікавих висловлюваннях  та повідомленнях вони акцентували увагу здобувачів освіти училища на важливості і ролі сім’ї в їх моральному вихованні, власних сімейних цінностях, становленні особистості, утвердженні загально людських цінностей, високих проявів чесності, порядності, патріотизму, гуманності і доброти.  

  Особливо цікавим було спілкування із запрошеними гостями, матерями Крутіковою Світланою Манолівною, Юрчук Галиною Іванівною, Шепітко Ярославоюта бабусею Манилич Софією  Василівною.

   

  Свою  думку про вплив сім’ї  на власне становлення висловлювали й присутні юнаки та дівчата училища, в яких прозвучали свої слова подяки, зауваження та побажань для становлення повноцінної гармонії і взаєморозуміння між молодими і старшими поколіннями.

  На завершення зустрічі всі присутні мали змогу ознайомитися із добіркою літературних джерел про роль сімейного виховання моральних цінностей особистості.

  Матеріал проведення зустрічі подано для опублікування на сторінках   районної газети «Голос краю»

  Leave a Reply