26 січня 2015 року в читальному залі бібліотеки Вищому професійному училищі  № 24   м. Заставна відбулося засідання круглого столу до Дня Соборності України на тему: «На шляху до свободи та незалежності».

    Президент учнівського самоврядування Щербань Світлана презентувала цикл матеріалів з приводу злуки всіх українських земель в єдину Українську державу. В процесі проведення засідання учні ділилися своїми думками з історії становлення незалежності та Соборності України.

    Із великим захопленням було прочитано ряд уривків з літературних та історичних джерел, прозових та поетичних творів про рідну землю, соборність та незалежність України, давалися вичерпні відповіді на питання, що виникали в процесі роботи.

    Вся «зустріч за круглим столом» послужила ще одним штрихом у вихованні в учнів училища національної гідності, гордості за Батьківщину, повагу до її культурних цінностей, літературної спадщини та історії власного народу.

    Крім цього, всі відвідувачі бібліотеки  мали можливість ознайомитися із виставками літератури « Соборна Україна – від ідеї до життя» та істрично — довідкових джерел за темою «22 січня – День Соборності України», де  хронологічно було підібрано матеріал з історії виникнення Злуки українських земель

    Leave a Reply